Продавець ЦветОК розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
202 відгуків
promo_banner

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 252-27-57
+380 (97) 026-27-96
ЦветОК

Заміокулькас (Доларове дерево)

Заміокулькас (Доларове дерево)

 Особливості заміокулькаса

Заміокулькас являє собою трав'яниста рослина. Кореневище у нього клубневидное, а корені товсті і м'ясисті. Товстий і соковитий рахіс дуже потрібен квітці, так як в ньому він запасає воду. Шкірясте на дотик пір'ячко досить щільні. У довжину листова пластина може досягати близько 100 див. Під час тривалого посушливого періоду рослина скидає листочки з верхньої частини листової пластини, завдяки цьому відбувається зменшення випаровування вологи, а знизу черешок потрібен для збереження рідини для куща. Ще скупчення вологи відбувається і в підземному бульбі. Добре розрісся кущ може почати цвісти і при вирощуванні в домашніх умовах. Коротенький товстий квітконіс з'являється з підстави листя, він несе початок-суцвіття блідо-кремового окрасу.

Короткий опис вирощування

  1. Цвітіння. Заміокулькас ростять як декоративно-листяні рослини.
  2. Освітленість. Необхідно велика кількість яскравого сонячного світла.. Хоча можна точно сказати заміокулькас - рослина -пристосуванець росте як в тіні, так і на сонці, активніше росте на сонячних вікнах.
  3. Температурный режим. В весенне-летний период ― от 22 до 25 градусов, а в зимнее время ― примерно 16 градусов.
  4. Полив. Желательно нижний полив (в поддон), если нет такой возможности поливают вокруг растения, стараясь не попасть на зеленые части!!! Полив не обильный!  Лучше всего пользоваться лейкой с тоненьким носиком.  Промачиваем только верхний слой земли. Если Вы используете нижний полив , тогда 1 поддон. Зимой растение поливают приблизительно(в зависимости от ваших температурных условий) 1 раз в месяц, весной и осенью 1 раз в две недели, летом 1 раз в неделю.
  5. Вологість повітря. Добре росте при такому рівні вологості повітря, що характерний для житлових приміщень. Однак у спекотні дні його листя потрібно регулярно зволожувати з обприскувача теплуватою водою, але обов'язково у вечірній час, на сонці рослина кропити не можна! так як краплі води на сонці утворюють лінзу і рослина може отримати опіки
  6. Добрива. Так як рослина не потребує частого поливу рекомендую позакореневі підживлення для зелених рослин
  7. Період спокою. З останніх осінніх тижнів до початку весни.
  8. Пересадка. Її проводять лише тоді, коли це необхідно, як правило, 1 раз у 2-4 роки. Цю процедуру проводять у весняний або літній час.
  9. Грунтосуміш. Хороший дренаж. Універсальна легка земля, бажано використовувати готові грунтосуміші.
  10. Розмноження. Листовими живцями і діленням кореневища.
  11. Шкідливі комахи. Щитівки та попелиці.
  12. Захворювання. При неправильному догляді на листі можуть з'явитися темні цятки або вона зовсім облітає, пагони можуть сильно витягнутися або на коренях та стеблах утворюється гниль. Для профілактики грибкових захворювань рекомендовано ісползовать фунгіциди.
Інші статті
  • Міцелій грибів - вирощуємо вдомаМіцелій грибів - вирощуємо вдома
    Вирощувати гриби в домашніх умовах з міцелію досить просто, треба тільки знати технологію.
    Повна версія статті
  • Ландшафтний дизайн за допомогою хвойних чагарниківЛандшафтний дизайн за допомогою хвойних чагарників
    Помпезні багатобарвні клумби і навіть класичного стилю сади, в ландшафтному дизайні поступаються місце виразним і практичним композиціям. Хвойні рослини все більше входять в моду. Простий догляд, вічнозелена хвоя туй, кипарисів, ялівців – дозволяють проводити в саду більше часу відпочиваючи, вдихати цілющий аромат хвої і насолоджуватися красою саду навіть серед зими. Саджанці хвойних – це основа сучасних проектів садового дизайну.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner