Продавець ЦветОК розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
202 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (95) 252-27-57
+380 (97) 026-27-96
ЦветОК

Міцелій грибів - вирощуємо вдома

Міцелій грибів - вирощуємо вдома

Виробники міцелію не стоять на місці. Випускається міцелій безлічі видів грибів і штамів кожного. Особливо добре зарекомендували себе зерновий живий і зерновий біологічно висушений. Їх легше зберігати в пакетах, що виключає ймовірність поганого посівного матеріалу. Урожай при цьому зростає швидше і його значно більше. Це найбільш підходящі види для вирощування.

На присадибній ділянці висівати гриби можна в будь-який період року, коли немає природних перешкод у вигляді замерзлого або заболоченого грунту. У приміщенні гриби висаджуються і вирощуються круглий рік.

Раніше для культивування були доступні тільки гливи і печериці! Шиітаке взагалі вважався заморським делікатесом! Зараз не тільки ці, але й десятки інших грибів можна вирощувати на присадибній ділянці! Деякі з них (мікоризні гриби - білий гриб, лисички жовті і сірі, грузді, підберезники, підосичники, маслюки, рижики і навіть трюфелі) бажано вирощувати під деревами, оскільки вони повинні рости з ними в симбіозі; а печериці (їх десятки видів!) можуть у будь-якому тінистому місці.

Різноманіття гливи теж вражає. На дільницях в тінистих місцях її можна вирощувати в соломі і деревині (найпростіший спосіб) - спиляних пеньках або на корені. Головне, щоб пеньки були листяні і не трухляві.

Зерновий живий міцелій слід брати тим грибникам, які будуть висаджувати його протягом одного місяця після покупки. Зерновий живий міцелій - відмінний посадковий матеріал, але вимагає дотримання деяких умов зберігання і транспортування. Порушення - це втрата схожості.

Зерновий міцелій біологічно висушений являє собою зарослу живу зернову грибницю, яку в подальшому за спеціальною технологією на сучасному обладнанні піддали сушінню. При цьому всі його якості, які характеризують схожість, залишаються на тому ж рівні. Термін зберігання практично не обмежений. Прекрасно транспортується і пересилається. В наявності весь асортимент міцелію доступний до замовлення круглий рік.

Інструкція з вирощування печериць

На присадибних ділянках умови неконтрольовані, на відміну від приміщення, тому врожайність постійно різна:

1) Вибрати тінисте місце і розпушити землю.

2) Рівномірно розсипати міцелій на обрану ділянку, використовуючи 1 упаковку 50 г на 1 м2.

3) Зверху прикрити перегноєм, шаром 5-7 див.

4) Рівномірно зволожити.

5) На зволожений перегній внести шар 3-5 см звичайного городнього ґрунту.

6) Урожай - 1 раз навесні і 2 разів восени, в залежності від погодних умов.

7) «Живе» грибниця 5-6 років.

В приміщеннях:

1) Використовуються будь-які приміщення - сараї, гаражі, підвали, лоджії, комори, горища тощо Переваги вирощування печериць в закритих приміщеннях - можливість отримувати свіжі гриби круглий рік.

2) Вирощують гриби в ящиках, поліетиленових мішках і т. п. На дно насипається шар 10-12 см землі, розсипається міцелій 1 упаковка 50 г на 1 м2, потім покривається на 7-10 см компостом / перегноєм.

3) Перші гриби з'являються через 2-2,5 міс. На відміну від ділянок на відкритих місцях, ця грибниця буде плодоносити 3-4 рази з кожною хвилею урожай буде меншим.

4) потрібно Зволожувати, не створюючи болото. Поставити поруч з ящиками ємність з водою, яка поступово буде випаровуватися. Якщо цього не достатньо, додатково поливати.

Інструкція по вирощуванню дереворуйнівних грибів (опеньки, печериці, шиітаке, рейши)

Інструкція по вирощуванню дереворуйнівних грибів на рослинних рештках у мішках (інтенсивний спосіб):

1) Субстрат однорідний (наприклад тільки солома) або комбінований у будь-яких пропорціях з двох і більше складових (напр., солома + сіно + тирса) помістити в ємність і залити окропом.

2) Дати запарений субстрату охолонути природним способом до + 20 + 30 °С.

3) Добре віджати і ретельно перемішати з міцелієм (100 г на 40 кг зволоженого субстрату).

4) Помістити в поліетиленовий прозорий мішок, злегка приминаючи. Зав'язати.

5) Для повітрообміну зробити по всій площі пакета кілька надрізів розміром 3-5 див. Вийшов готовий грибний блок.

6) Розміщують блоки в приміщенні або в тінистому місці в саду різними, але краще підвісити.

7) В період проростання (4-5 тижні) світло не обов'язковий. Спочатку спостерігається опушення, потім субстрат прийме білий або злегка жовтуватий колір і перетвориться в щільний блок.

8) Через 1,5-2 тижні з'являються зачатки плодових тел. Вже потрібне світло.

9) У місцях зачатків плодових тіл роблять надрізи плівки. Плодоносіння проходить хвилями через 2-3 тижні. Найбільший урожай приносять перші 2 хвилі.

10) Тимчасові періоди вказані для глив. Для шиітаке і опеньків від посіву до перших грибів близько 4 місяців.

Інструкція по вирощуванню дереворуйнівних грибів на листяної не трухлявої деревини (екстенсивний спосіб):

1) Бруски, колоди, відрізи, і т. п. можуть бути будь-якого розміру, але бажано завдовжки 30-40 см і діаметром 25 див Їх протягом тижня вимочують у воді. Свежоспиленные не можна вимочувати або вимочувати лише 1-2 дні.

2) У бруску просвердлюють або надпиливают отвори, вносять міцелій (100 г на 40 кг), прикривають отвори соломою або закривають ватним / паперовим тампоном або іншим способом.

3) Період заростання грибниці 4-7 місяців при t + 7 + 27 ° С.

4) Розміщуються в тінистому місці в саду або в провітрюваному приміщенні.

5) Отримання врожаю - 1-2 рази навесні і 1-2 рази восени, можливий урожай і влітку при сприятливих кліматичних умовах.

Інструкція по вирощуванню лісових грибів (боровик, лисичка, польський гриб, рижик, підберезник, підосичник, маслюки, грузді, блюдцевик, дощовик, сироїжки)

Инструкция по выращиванию лесных грибов приусадебном участке под деревьями:

1) Разрыхлить землю под деревом таким образом, чтобы образовалось углубление 15-20 см в зависимости от расположения корней у поверхности почвы.

2) Равномерно рассыпать мицелий по всей разрыхлённой поверхности - 50 г на 1м2.

3) Покрыть садовым или лесным грунтом, смешанным перегноем в равных частях. Сверху присыпать той землей, которая образовалась при разрыхлениях.

4) Посадку можно проводить в любое время года, если нет естественных препятствий, и под любыми породами деревьев.

5) Полив проводится в засушливый период часто - 10 л на 1м2.

6) Грибы появляются весной и осенью, но в первый раз не ранее, чем через год после посадки. Бывает, ждать нужно 2-3 года. Первый урожай 350-500 г / м2, следующие 1,5-2,5 кг / м2. Растет грибница долгие годы, пока живое дерево.

7) Ежегодно, в жаркую или холодную пору года (когда грибы не растут), сверху на место посадки грибов равномерно рассыпать перегной и / или земли з расчета 5-6 кг/м2

 

Инструкция по выращиванию лесных грибов в помещении:

В помещении грибы можно попытаться вырастить таким же способом, как и шампиньоны, подсаживая многолетние травы, кустарники, полевые цветы (для образования корневой системы, ведь грибы микоризные). Результаты будут немножко хуже, чем на открытом участке; вероятность всхожести также снижается.

Рядом с любыми лесными грибами рекомендуется выращивать лисичку!  В этом грибе содержатся множество веществ, которые не только обуславливают ее лечебные свойства, но также активно борются с грибными болезнями, вредными плесневыми грибками, мешающими нормальному развитию грибницы, грибными червями. Лисички сами почти никогда не червивеют и рядом растущие грибы могут дорасти до гигантских размеров, также не зачервивев. Грибница лисички, как бы «подготавливает» место для развития грибницы титульного гриба, а затем усердно его «опекает» на протяжении многих лет. Рядом с лисичками прекрасно себя чувствуют белые грибы, подберезовики, подосиновики, польские грибы, маслята, как впрочем, и все остальные!

 

Інші статті
  • Ландшафтний дизайн за допомогою хвойних чагарниківЛандшафтний дизайн за допомогою хвойних чагарників
    Помпезні багатобарвні клумби і навіть класичного стилю сади, в ландшафтному дизайні поступаються місце виразним і практичним композиціям. Хвойні рослини все більше входять в моду. Простий догляд, вічнозелена хвоя туй, кипарисів, ялівців – дозволяють проводити в саду більше часу відпочиваючи, вдихати цілющий аромат хвої і насолоджуватися красою саду навіть серед зими. Саджанці хвойних – це основа сучасних проектів садового дизайну.
    Повна версія статті
  • Курчавість персика. Що робити?Курчавість персика. Що робити?
    Курчавість персика – хвороба поширена і небезпечна. Особливо часто вона проявляється при затяжній прохолодною і дощовою весняній погоді. Починає проявлятися в травні в період активного росту листя та формування зав'язі.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner